OFEROWANE USŁUGI

 
Usługi hotelarskie - Centrum Usług Logistycznych Usługi konferencyjne - Centrum Usług Logistycznych Usługi gastronomiczne - Centrum Usług Logistycznych Usługi lotnicze - Centrum Usług Logistycznych Dystrybucja paliw - Centrum Usług Logistycznych
HOTELARSKIE KONFERENCYJNE GASTRONOMICZNE LOTNISKOWE PALIWOWE
miejsca noclegowe
w hotelach i ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych
na terenie Polski
 przestrzeń w salach konferencyjno
- szkoleniowych, organizacja i obsługa szkoleń w ramach sieci hoteli i ośrodków
wyśmienite dania kuchni
polskiej, dobrane przez znakomitych Szefów Kuchni, przyjęcia, bankiety, wesela, catering
obsługa lotów,
hangarowanie,
organizacja imprez, 
wystaw, targów,
jazdy szkoleniowe

 
stacja paliw w Gorzowie Wielkopolskim tankować można pojazdy na benzynę oraz olej napędowy
 

SPRAWDŹ NAJLEPSZE LOKALIZACJE OBIEKTÓW W POLSCE 

Gdy planujesz wyjazd turystyczny lub biznesowy na terenie Polski, Centrum Usług Logistycznych oferuje Ci szeroki wybór Hoteli i Ośrodków Szkoleniowo-Wypoczynkowych zlokalizowanych w atrakcyjnych miejscach, na terenie całego kraju.

Poznaj polską kulturę, tradycję, wyśmienity smak kuchni i staropolską gościnność.

Możliwości wypoczynku masz wiele: piaszczysta plaża nad morzem w Ośrodkach: w Międzyzdrojach, Świnoujściu, SPA w Juracie, zacisze lasów w Ustce, czy narty zimą w górach w: Zakopanem, Polańczyku i Szklarskiej Porębie.

Jeśli w planujesz spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, sympozja, to w Obiektach CUL, mamy do zaproponowania łącznie 35 sal konferencyjnych i bankietowych, wyposażonych w odpowiedni sprzęt multimedialny.

A gdy Twoje działania skierują Cię do Warszawy odwiedź nasze Hotele: Łazienkowski lub Karat.

Pamiętaj o możliwości skorzystania z Lotniska Warszawa - Babice, którym zarządza CUL. Proponujemy w swojej ofercie również wynajem powierzchni hangarowej oraz nietypowe wykorzystywanie infrastruktury lotniska.

Podróżuj po Polsce i rozkoszuj się urokami naszego kraju, kompleksową ofertę naszych usług znajdziesz na stronach internetowych wszystkich obiektów będących pod zarządem CUL.

Ośrodki Szkoleniowo – Wypoczynkowe, Hotele, Lotnisko i stacja paliw Centrum Usług Logistycznych czekają  na Ciebie, Twoją rodzinę i partnerów biznesowych.